על החברה

Memorialine   היא פלטפורמת רשת חברתית דיגיטלית ששומרת ומתעדת את המורשת של הפרט, המשפחה, הקהילה בהרמוניה מושלמת.

"Memorialine" מאפשרת ומעודדת אנשים להנציח את סיפור החיים שלהם, כמו גם לשמר את ההווה , אתם יכולים לבנות את סיפור המשפחה שלכם, כמו גם את הרשת הקהילתית שלכם. לתעד ולשתף את ההיסטוריה שלכם ולכבד ולהנציח את חברים ובני משפחה שנפטרו.

הפלטפורמה החכמה מאפשרת למשתמשים לקדם את יכולות הפרופיל הווירטואלי, כמו גם לאפשר לפרופילים המוסדיים ליצור צירי זמן ואתרי הנצחה באתרי האינטרנט שלהם המופעלים על ידי ' Memorialine' של  (Whitelable).

החזון שלנו כדי לאפשר לכל אדם וקהילה לשמר את העבר, ההווה והעתיד לנצח

Memorialine 'היא פלטפורמת רשת חברתית שמטרתה: לתעד ולשמר את המורשת של הפרט, המשפחה, הקהילה והארגון. יתרונותיה התחרותיים של "ממוריאלין" הם בטיפוח הקשרים בין הפרט, המשפחה והקהילה, באמצעות מנוע ייחודי ומתוחכם עם ערכי אינדקס, כותרות ומושגים היוצרים שכבות  שניתן לחלוק ברמה עולמית.

כשמדובר בנושא הזיכרון והמורשת, פלטפורמת הרשת של Memorialine היא תחליף יעיל לכל מנועי החיפוש הקיימים העוסקים בנושא זה.

כל אדם, משפחה, קהילה מקבל את אתר האינטרנט שלו שבו הם מנהלים על פי הרשאות על תבנית מוכנה מראש. זהו ספר וירטואלי עשיר ודינמי של החיים, אשר נוצר בו זיכרון , ידי בני משפחה וחברים לטובת הדורות הבאים.

Memorialine מתמחה בהקמת אתרי קהילות, ושימור המורשת שלהם.

כמו כן Memorialine מתמחה גם בפיתוח אתרי עמותות המגזר השלישי, בניהול המדיה הדיגיטלית שלהם, ובפיתוח אמצעים וגיוס משאבים לעמותה.

גם המחלקה המסחרית שלנו, מתמחה בפיתוח אתרי סחר ייחודיים, וכמו כן אנו מתמחים בניהול ושיווק המדיה הדיגיטלית ברשתות החברתיות.